Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

hraní pro chytré hlavy i šikovné ruce

herna 1herna 1herna 1herna 1herna 1

Termín: 4. PES  8. května – 30. června 2021

Cílová skupina: MŠ, 1. - 9. ročník ZŠ, prima – kvarta

Délka programu: dle časových možností účastníků cca 60 – 90 min.

Provázanost s ŠVP: Program lze zahrnout do vzdělávacích oblastí Člověk a jeho svět, Člověk a svět práce, Člověk a zdraví, Člověk a společnost a Člověk a příroda. Dle RVP – PV do oblastí Dítě a společnost, Dítě a ten druhý, Dítě a psychika a Dítě a svět.

Vstupné: děti/žáci/studenti 25,- Kč, učitelé zdarma

Všem, co si rádi hrají, oznamujeme, že se výstavní sály poličské radnice promění v jednu velkou interaktivní hernu! Nevěříte? Přijďte se o tom přesvědčit a nudit se rozhodně nebudete!

Čekají na vás skládačky, hlavolamy, kvízy i dovednostní hry všeho druhu. Originální truhlářské exponáty k nám připutují z dílny Vlastivědného muzea v Šumperku a slibují zábavu pro malé, větší i velké. Můžete si zahrát například minigolf, domino či kuželky. Z dílů postavit lomený oblouk, pyramidu nebo pravěké nádoby. Trpělivost prověříte při sestavování pohádkového orloje, taktiku u bitvy lodí, spolupráci u balancovníku a vědomosti ze zeměpisu u mapy světa. Hernu doplníme různými aktivitami pro všechny věkové kategorie z výstav našeho muzea a podíváme se i do historie hraní.

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti