Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Nabídka pro podnikatele a firmy

..v prostorách, kde se snoubí krása s historií

PŘEKVAPTE SVÉ ZAMĚSTNANCE A OBCHODNÍ PARTNERY NETRADIČNÍM NÁPADEM A VYDEJTE SE DO MUZEA! Městské muzeum a galerie Polička (MMG) je nejen místem poznání, ale i zábavy a potěšení. Připraveny jsou pro vás prohlídky Rodné světničky Bohuslava Martinů, Gotického opevnění města Poličky, různorodé výstavy nebo tématické procházky královským věnným městem. K expozicím pro vás máme připraveny speciální programy.

NABÍDKA OBSAHUJE:

DÁRKOVÉ VOUCHERY pro zaměstnance, klienty a partnery

 PODZIMNÍ NABÍDKA (NE)TRADIČNÍCH TEAMBUILDINGŮ, PROHLÍDEK A VOUCHERŮ – aktuální nabídka

MANAŽERSKÝ PRODUKT – prostory pro vaše jednání a porady

AKTIVNÍ PRODUKT – nabídka netradičních teambuildingů

 

„Dárkový voucher může být tím správným a netradičním dárkem pro vaše blízké, poděkovaním za spolupráci nebo dobře zvolenou odměnou. Darujte zážitky…“

„Radit se a bavit se!“

Potřebujete s týmem načerpat síly a nasát trošku čerstvého vzduchu do plic? Kde jinde než v Poličce. Zajímá Vás, jak se zde žilo? Popovídá Vám o tom rád náš zasvěcený průvodce, protože Polička je krásné historické město, kde můžete strávit několik hodin plných zábavy i poučení. Dominantou města je kostel sv. Jakuba, kde se v malé věžní světničce narodil Bohuslav Martinů. Prohlédnout si můžete také středověké kamenné hradby, které se vinou kolem města.

„Důležitá rozhodnutí v prostorách Městského muzea a galerie“

Potřebujete-li nerušeně debatovat v úzkém kruhu managementu či jednat se svými obchodními partnery, audio-visuální sál muzea je tím pravým místem. Nabízíme reprezentativní prostor s vybavením. Samozřejmostí je plátno, dataprojektor, vizualizér, flip chart a v případě požadavku také notebook k zapůjčení.  V srdci historického jádra královského věnného města tak můžete nerušeně debatovat. Budete-li potřebovat malinko „vypnout“ a nadýchat se mezi náročným pracovním programem čerstvého vzduchu, patří k oblíbeným aktivitám již zmíněná procházka okolo hradebního okruhu, historickým či moderním jádrem města nebo můžete jen posedět a rozjímat v muzejní zahradě.

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti