Hledání

 
 
 
 
 
 
 
Centrum Bohuslava Martinů
 
 

Výstava obrazů Lýdie Edlmanové

Lýdia Edlmanová je dlouholetou členkou Spolku NÁŠ MARTINŮ a výtvarnému umění se věnuje již více než 20 let. Své první obrazy malovala ještě při svém pobytu ve Velké Británii.

Lýdia Edlmanová maluje květiny, krajiny, ulice měst i abstrakce. Zpočátku malovala akvarely a v posledních letech pracuje s akrylovými barvami. Několikrát vystavovala své obrazy ve Svitavách v rámci přehlídky amatérských výtvarníků svitavského okresu, svou výstavu měla v Tylově domě v Poličce v průběhu Martinů Festu a poslední výstavu měla v roce 2021 v Bystrém.

Vernisáž výstavy se koná v úterý 21. listopadu 2023 v 17.00 hodin v hudebním sále Městského muzea a galerie v Poličce. Na vernisáži bude krátký hudební program a malé občerstvení. Výstava potrvá do 19. prosince 2023.

Vystavené obrazy je možno zakoupit a kupující je obdrží po skončení výstavy. Obrazy jsou majetkem Lýdie Edlmanové, která jejich prodejem pověřila Jiřího Brabce. Na telefonu 777 204 200 si můžete domluvit rezervaci vybraného obrazu a způsob předání.

00 108 01

 

 

 
   
ROP NUTS II EU Investice do budoucnosti